icon

حریم خصوصی

این صفحه شما را از سیاست‌های شرکت ما در مورد جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی در هنگام استفاده از خدمات اپلیکیشن پالس آگاه می‌سازد.

با استفاده از خدمات اپلیکیشن پالس شما با جمع آوری و استفاده از اطلاعات مطابق با سیاست‌های ما موافقت می‌کنید.

تعاریف:

  • خدمات: وب سایت و اپلیکیشن تلفن همراه که توسط شرکت ما اداره می‌شود.
  • اطلاعات شخصی: اطلاعات شخصی هر فرد که از طریق آن بتوان او را شناسایی کرد.
  • اطلاعات سلامت: اطلاعات ارائه شده مانند ضربان قلب، شاخص توده بدنی و … که توسط سیستم انجام می‌شود.
  • اطلاعات کاربردی: اطلاعاتی که به طور خودکار و یا با استفاده از خدمات زیرساختی جمع آوری می‌شود( به عنوان مثال مدت زمان بازدید از اپلیکیشن)
  • کوکی‌ها: فایل‌های کوچکی که در دستگاه شما ذخیره می‌شود.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات:

انواع مختلفی از اطلاعات جمع آوری شده تا به بهبود خدمات کمک کنند.

  • اطلاعات شخصی:

در حین استفاده از خدمات، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات شخصی مشخصی را برای ارتباط با شما یا شناسائی شما به ما ارائه دهید، این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

شماره همراه

نام

قد، وزن، جنسیت، سن و …

از این اطلاعات به جهت ارائه‌ی خدمات شخصی سازه شده و منحصر به فرد برای هر کاربر از جمله برنامه اختصاصی ورزشی و همچنین امکان ارائه خدمات و امکانات رایگان استفاده خواهد شد.

مجموعه پالس متعهد می شود که اطلاعات دریافتی از کاربر را نزد خود محفوظ بدارد و این اطلاعات را با هیچ شخص و یا سازمان دیگری به اشتراک نگذارد.

این برنامه از سرویس‌های شخص ثالتی (Third-party services) استفاده می‌کند که ممکن است اطلاعاتی را جمع‌آوری کند که شما را تشخیص دهد.
لینک مربوط به حریم خصوصی ارائه دهنده سرویس شخص ثالت که توسط پالس استفاده می‌شود در ذیل آورده شده است:
https://metrix.ir/privacy-policy/

پالس هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر سیاست‌های حفظ حریم شخصی سرویس شخص ثالث ندارد. برای اطلاع از سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این سرویس، به لینک بالا مراجعه نمایید.

  • حذف حساب کاربری:

به منظور حذف حساب کاربری خود در برنامه پالس، می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:
https://pulseapp.ir/delete-account/

توجه داشته باشید که با حذف حساب کاربری خود در برنامه پالس، تمامی اطلاعات شامل اشتراک‌های خریداری شده و تمرینات شما در برنامه پالس حذف شده و امکان بازیابی اطلاعات وجود نخواهد داشت.

  • منابع مورد استفاده:

منابع مورد استفاده در این اپلیکیشن همگی دارای مجوز و حق کپی رایت پرداخت شده می‌باشد. موزیک‌های اپلیکیشن همانطور که در زیر هر موزیک ذکر شده از سایت bensound.com می‌باشد. همچنین تمامی تصاویر مورد استفاده، از وب‌سایت freepik.com می‌باشد که حساب کاربری سالانه‌ی آن به طور قانونی توسط تیم ما خریداری شده است و به طور خودکار تمدید می‌شود، لذا اجازه‌ی استفاده از محتوای سایت فوق الذکر به ما داده شده است. تمامی موشن‌های گرافیکی، محتوای متنی و سایر محتوای مورد استفاده در این اپلیکیشن متعلق به تیم پالس می‌باشد و هر گونه کپی برداری از آن، پیگرد قانونی دارد.

  • تبلیغات:

برنامه ما ممکن است از برخی ارئه دهندگان برای نمایش تبلیغات استفاده کند و این ارائه دهندگان تبلیغات می‌توانند از کوکی‌ها فقط برای شناسایی دستگاه شما استفاده کنند، سپس تبلیغات مربوط به برنامه ما را نشان دهند. ما هیچ گونه اطلاعات شخصی را با یا سایر ارائه دهندگان به اشتراک نمی‌گذاریم.

  • تغییرات در بخش حریم خصوصی:

ممکن است هر از گاهی سیاست‌های حریم خصوصی خود را به روز کنیم، ما هر گونه تغییر را با ارسال ایمیل و یا اخطار در سرویس خود، قبل از اعمال تغییرات به شما اطلاع می‌دهیم و تاریخ بروزرسانی را در بالای حریم خصوصی به روز می‌کنیم.

پالس اعتقاد داره:

اگر در مورد سیاست حریم خصوصی ما سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.